ADMET

Complete News World in United States

Korea Północna.  Kim Jong Un musiał nakazać egzekucję przywódcy zespołu, który skrytykował występ dyktatora  Wiadomości ze świata

Korea Północna. Kim Jong Un musiał nakazać egzekucję przywódcy zespołu, który skrytykował występ dyktatora Wiadomości ze świata

Południowokoreański reporter Jo Seung-ha poinformował w gazecie Dong-a-Ilbo, że chodziło o wydarzenia z 16 lutego, urodziny Kim Jong-ila. Koreańczycy świętują Dzień Jasnej Gwiazdy, ponieważ wierzą, że kiedy w 1942 roku urodził się były dyktator, pojawiła się podwójna tęcza, a na niebie wybuchła nowa gwiazda.

W wydarzeniu uczestniczył syn Kim Jong Ila – Kim Jong Un. Dyktator miał właśnie pochwalić występ, a lider chóru zwrócił się do kogoś bliskiego, mówiąc, że nie uważa go za dobry. Konduktor miał zostać aresztowany tej samej nocy.

Obejrzyj wideo
Narodowe Niewolnictwo w Korei Północnej

Żołnierze Korei Północnej (zdjęcie poglądowe)Korea Północna. Stan wyjątkowy zakończył się publiczną egzekucją

Konduktor miał zostać zastrzelony

Reporter potwierdził w swoim raporcie, że po dwóch dniach wszyscy artyści otrzymali rozkaz zebrania się w Pjongjangu. 20 lutego miała odbyć się egzekucja – dyrygent miał zostać zastrzelony 90 razy na oczach publiczności, a chórzyści musieli przejść obok ciała.

Artykuł został opublikowany 29 kwietnia. Na Jak dotąd Nie ma oficjalnego potwierdzenia. amerykański Newsweek Wyślij zapytanie w tej sprawie do Koreańska noc Gazeta Dong Ilbo nie otrzymała odpowiedzi.

Kim Dzung-unKim Jong Un przyznał, że na obywateli czekają ciężkie czasy