Ashley Caine stracił córkę. Miała zaledwie 8 miesięcy

Ashley Cain, były piłkarz Coventry City i gwiazda programu MTV „Ex at the Beach”, ogłosił śmierć swojej ośmiomiesięcznej córki. Dziewczyna cierpiała na ciężką postać białaczki.

Ashley Cain i partnerka Safia Forage zebrali w tym roku ponad 1,5 miliona funtów, aby sfinansować specjalistyczne leczenie ich córki w Singapurze. Ale miesiąc temu 30-latka zgłosiła, że ​​dziewczynka jest zbyt chora, aby rozpocząć leczenie. W niedzielę Kain zgłosił w swoich mediach społecznościowych śmierć swojej córki.

Jakie są objawy i metody wykrywania białaczki?

– Spoczywaj w pokoju, księżniczko. Zawsze pozostanę w moim sercu, dopóki nie zobaczę Cię ponownie w Niebie – książki pod Kainem pod zdjęciem, na którym możesz zobaczyć, jak trzyma dziewczynę w ramionach.

Córka Shelly, Cain, zmarła, gdy miała zaledwie 8 miesięcy

Ashley Cain zyskała ogromną popularność w programie MTV „Ex at the Beach”. Jego profil na Instagramie ogląda ponad 1,8 miliona użytkowników. Między innymi dzięki temu zebrał tak dużą kwotę na leczenie w krótkim czasie. Kiedy dowiedział się, że jego córka potrzebuje przeszczepu, poprosił również fanów o zarejestrowanie się w roli dawców komórek macierzystych. W ciągu zaledwie 48 godzin zgłosiło się ponad 41 000 osób. Okazało się jednak, że dziewczynka była zbyt słaba, aby rozpocząć leczenie. Zmarła 25 kwietnia.

Zobacz także

Leave a Reply

Your email address will not be published.