Ostre słowa francuskiego ministra o AstraZenece. „Mock Europeans”

Komentując opóźnienie w dostarczaniu szczepionek Covid-19, francuski minister stanu do spraw europejskich Clement Bonn powiedział, że AstraZeneca „kpi z Europejczyków”. Piąty Sputnik określił rozmowy Berlina i Moskwy w sprawie rosyjskiej szczepionki jako „strajk komunikacyjny”.

AstraZeneca informuje o dalszych opóźnieniach w dostawach szczepionek do Unii Europejskiej

Pune Austro Skrytykował opóźnienie w dostawie szczepionki AstraZeneca W ostatnich tygodniach. Francuski polityk, który skrytykował brak przejrzystości w działaniach firmy, poinformował, że do brytyjsko-szwedzkiej firmy wysłano zawiadomienie o wszczęciu postępowania sądowego w związku z opóźnieniem – podają RTL, LCI i Le Figaro.

Minister stanu ds. Europejskich stwierdził również, że „nie może zagwarantować normalnych wakacji w tym roku” ze względu na mutację wirusa Corona. Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić podróżowanie najpierw między francuskimi regionami, a następnie po Europie. Mam nadzieję, że zostanie wznowiony latem, ale nie mogę dziś podać konkretnego harmonogramu – dodał Pune.

Jego zdaniem początek rozmów między Niemcami a Rosją w tej sprawie Kup szczepionkę Sputnik V. Jest to „strajk połączenia”. Bonn wyjaśnił podjęte środki w kontekście „kontekstu wyborczego nad Renem”. We wrześniu odbędą się w Niemczech Wybory do Bundestagu.

Tymczasem w ciągu ostatnich 24 godzin we Francji Zakażenie koronawirusem stwierdzono u 34895 osóbCo doprowadziło do wzrostu ogólnej liczby rannych Od początku epidemii w tym kraju do 5 058 680. Agencja Zdrowia Publicznego (SPF) podała w niedzielę, że 176 pacjentów umierało w szpitalach każdego dnia, zwiększając liczbę zgonów wśród osób zakażonych koronawirusem do 98,778.

1305 pacjentów Covid-19Spośród nich 286 jest przeznaczonych na oddziały intensywnej terapii. Liczba pacjentów hospitalizowanych z powodu koronawirusa wzrosła o 433 i wynosi obecnie 30 671 pacjentów, a 5 838 osób jest leczonych na oddziałach intensywnej terapii.

Do chwili obecnej we Francji przeciwko koronawirusowi zaszczepiono 10809209 osób, co stanowi 16,1%. Ludność i 20,6 proc. Populacja dorosłych. 3721019 osób otrzymało dwie dawki szczepionki, co oznacza spadek o 5,6%. Ludność i 7,1 proc. Populacja dorosłych. Według Ministerstwa Zdrowia w niedzielę podano 100 206 dawek, w tym 63 975 pierwszych i 36 231 drugich.

Szczepionka i koagulacja Astra Zeneki. Co mówią brytyjscy eksperci?

Leave a Reply

Your email address will not be published.