Stany Zjednoczone Ameryki. Awaria dopływu powietrza. Samolot płynął pod nosami słońca [WIDEO] | wiadomości ze świata

Wydarzenie odbyło się w sobotę podczas specjalnego pokazu historycznych samolotów wojskowych, który odbył się w sobotę Floryda Cz Stany Zjednoczone Ameryki. Setki ludzi zebrało się na plaży i jej okolicach, aby cieszyć się spektakularnym pokazem.

Stany Zjednoczone Ameryki. Samolot wojskowy uderzył w ocean tuż przy brzegu

Więcej samolotów poleciało bardzo nisko na brzeg, podobnie jak bombowiec torpedowy TBM Avenger, który nagle zaczął lądować. Pilot musiał wykonać awaryjne lądowanie w oceanie, pomiędzy opalaniem. Portal powiedział, że nikomu nic się nie stało fox35orlando.com. Wypadek został w całości sfilmowany przez świadków zdarzenia.

Informują o tym organizatorzy Cocoa Beach Air Show w mediach społecznościowych incydent Było to spowodowane problemami mechanicznymi. Zadbali również o to, aby na miejscu był ratownik i nikt nie został ranny. Według straży pożarnej Brevard County, pilot rzekomo odmówił leczenia po wypadku, mówiąc, że nic mu nie jest.

Wyglądało na to, że pilot w ostatniej chwili przegapił wszystkich w wodzie i wylądował. Po chwili zobaczyłem go na górze SamolotWyglądało na to, że było w porządku – powiedziała jedna z kobiet na miejscu zdarzenia w rozmowie z Bramą floridatoday.com.

Samolot został niedawno odnowiony

TBM Avenger to amerykański bombowiec z II wojny światowej. Samolot Organizatorzy targów zapowiedzieli, że przed ponownym zezwoleniem na lot ma przejść gruntowny remont.

– Jest mi ich żal. Właśnie skończyli naprawiać ten samolot. Włożyli w to dużo energii i czasu […]. Bardzo się cieszę, że z pilotem wszystko jest w porządku, ale przykro mi, że samolot wylądował w wodzie – powiedział jeden z odźwiernych.

Pozostała część Cocoa Beach Air Show odbędzie się zgodnie z planem. Awaryjne lądowanie nie powinno wpłynąć na atrakcje zaplanowane na niedzielę.

Obejrzyj wideo
XB-70 Valkyrie, unikalny prototyp amerykańskiego bombowca

Leave a Reply

Your email address will not be published.