W Europie złagodzenie będzie napięte. Wielka Brytania otwiera bary i organizuje imprezy w Katalonii | Wiadomości ze świata

W poniedziałek (12 kwietnia) Wielka Brytania zaczęła łagodzić niektóre ograniczenia. Bary i restauracje otwierają się ponownie i zabierają klientów do ich ogródków, mimo że jest bardzo zimno. Otwarto również siłownie, baseny, salony kosmetyczne, fryzjerskie, parki rozrywki, ogrody zoologiczne i biblioteki.

Obejrzyj wideo
Zjednoczone Królestwo. Czy ograniczenia mogą zostać zniesione do 21 czerwca?

Jak wspomniałem Sky NewsBoris Johnson Prowadzący Wielka Brytania planuje kolejne złagodzenie ograniczeń. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, 17 maja w budynku będą mogły gościć również punkty gastronomiczne, a także obiekty kulturalne i sportowe dla 1000 osób. W jaki sposób Służył nam, Ograniczenia są również złagodzone Włochy I w Czechach.

Złagodzenie ograniczeń w Europie. Koncerty w Barcelonie

Tymczasem jak napisaliśmyPod koniec marca w Barcelonie odbył się koncert około 5000 osób. Nie było na to dystansu, ale uczestnicy przed imprezą przechodzili test na koronawirusa, a także nosili maski podczas imprezy. Był częścią projektu badawczego dotyczącego bezpieczeństwa organizacji imprez masowych.

Jak on wie Libertaddigital.com, Cykl pięciu imprez rozrywkowych, w których w najbliższej przyszłości odbędzie się ponad 400 osób w Sitges w Katalonii. To jest pierwszy program w Europa Aby wznowić działalność i wykonywać nocne gry na koncertach i dyskotekach. Katalońska Federacja Właścicieli Barów i Dyskotek dodaje, że wejście na imprezę będzie możliwe po przeprowadzeniu szybkiego testu na koronawirusa. Osoby, które uzyskały wynik pozytywny, będą kim Natychmiast Kierowanie Złóg.

Obraz poglądowyKE: Johnson & Johnson rozpoczęło wysyłkę szczepionki w poniedziałek

List otwarty do prezydenta Macrona wyrażający zgodę na przesłuchanie na koncerty we Francji

Francuskie Stowarzyszenie Producentów, Prezenterów, Festiwali i Miejsc Muzycznych PRODISS wystosowało list otwarty do Prezydent Emmanuella MacronPoproszono go o wyrażenie zgody na próbę imprez podobnych do tych w Barcelonie.

Od kilku tygodni pracujemy nad pilotażowym projektem „Ambition Live Again”, ale żeby koncert testowy ujrzał światło dzienne, władze muszą zgodzić się na protokół. Francja– Syndykat książki proszący prezydenta o pomoc.

Koronawirus pandemia.  Ratownicy medyczni i pacjenci SOR - z Ogólnego Samodzielnego Szpitala Klinicznego nr 4. Lublin, 1 czerwca 2020 rAlergolog: osoby, które doświadczają alergii podczas przyjmowania leków, są mniej narażone na zakażenie COVID-19

Leave a Reply

Your email address will not be published.