Wielka Brytania spieszy się, aby poluzować Postrę. Posłowie alarmują o „złapaniu infekcji” | Wiadomości ze świata

„W ramach kolejnego etapu łagodzenia ograniczeń związanych z blokadą ministrowie powinni podnieść ustawowy limit 30 osób na miesiąc przed planowanym terminem” – mówi. wiadomości BBC.

Obejrzyj wideo
Zjednoczone Królestwo. Czy ograniczenia mogą zostać zniesione do 21 czerwca?

Złagodzenie ograniczeń w Wielkiej Brytanii przebiega szybciej niż planowano. Zmiany od 17 maja

Wielka Brytania zapowiada zwiększenie maksymalnej liczby żałobników od 17 maja. Oznacza to, że na pogrzebach będzie mogła przyjść dowolna liczba osób. Sekretarz społeczności Robert Jenric ogłosił, że będzie współpracował z przywódcami religijnymi i dyrektorami domów pogrzebowych w celu wdrożenia nowych rozwiązań, aby ludzie byli bezpieczni pomimo podniesienia pułapu.

Eksperymentalny koncert w LiverpooluZjednoczone Królestwo. Żadnych masek, żadnej odległości w tłumie. Doświadczenie Liverpoolu

Obowiązkowe OgraniczeniaW Wielkiej Brytanii wielu żałobników uczestniczyło w pogrzebach, uczestnicząc w ceremonii za pośrednictwem transmisji internetowej. To pogorszyło żałobę. Ci, którzy mogli uczestniczyć w pogrzebie, musieli zachować dystans społeczny. Sytuację skomentował minister społeczeństwa Robert Jenric, który powiedział, według BBC News, że ludzie dokonali „ogromnych poświęceń” – nigdzie bardziej niż „niezwykle bolesne” ograniczenia dotyczące pogrzebów.

Obecnie 30 osób w Anglii może uczestniczyć w pogrzebach, a 50 osób w Szkocji. Jedynie w Walii i Irlandii nie było ograniczeń co do liczby żałobników, choć ich liczba zależała od specyfiki miejsca pochówku.

W Wielkiej Brytanii spieszą się, aby poluzować ograniczenia. Posłowie do Parlamentu Europejskiego biją na alarm

BBC News donosi o tym Przedstawiciele Ostrzegają, że ograniczenia należy znosić zbyt szybko. W ten sposób chcą być zbawieni Wielka Brytania Przeciw nowym wariantom koronawirusa. Są przeciwni zniesieniu zakazu 17 maja Urlop zagraniczny Dla Brytyjczyków. “chcą Rząd „Nie zachęcał do wszystkich międzynarodowych wyjazdów rekreacyjnych”, mówiąc, że nowe zmienne mogą prowadzić do większej liczby zamknięć i większej liczby zgonów – mówi. Poinformował również, że Wszechpartyjna Grupa Parlamentarna (APPG) ds. lotnisko jako „siedlisko infekcji. ”.

Ze względu na niski wskaźnik infekcji w Walii siłownie, centra rozrywki i ośrodki kultury zostały ponownie otwarte, chociaż zniesienie tych ograniczeń jest planowane dopiero pod koniec roku.

Boris Johnson (zdjęcie poglądowe)Zjednoczone Królestwo. Komisja sprawdzi, czy Boris Johnson nie popełnił przestępstwa

„W niedzielę w Wielkiej Brytanii odnotowano kolejne 1671 przypadków, a w ciągu 28 dni od pozytywnego wyniku testu na COVID-19 nastąpiło kolejne 14 zgonów ludzi” – podaje BBC News.

Leave a Reply

Your email address will not be published.